سئو و بازاریابی در موتورهای جستجو

سئو و بازاریابی در موتورهای جستجو

سئو برگرفته از کلمه SEO (مخفف عبارت Search Engine Optimization) راهکاریست در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت با استفاده از نمایش وب سایت شما در نتایج طبیعی جستجو.

برخلاف ظاهر ماجرا که سئو را برای موتورهای جستجو نشان می دهد، اما در واقع سئو بیشتر با کاربران وب سایت در ارتباط است. چرا که خود موتورهای جستجو نیز به کاربران خود وابسته هستند.

سئو در حالت کلی درباره چیزهاییست که افراد در موتورهای جستجو به دنبال آن هستند، پاسخ هایی که به دنبال آن می گردند، کلماتی که برای جستجو از آن استفاده می کنند.

آگاهی از پاسخ این پرسش ها موجب ارتباط شما با کاربرانی شده که از اینترنت برای یافتن پاسخ به پرسش هایشان استفاده می کنند.

آگاهی از خواسته های کاربران در یک سمت و ارائه پاسخی درست به این خواسته ها در شکلی قابل مشاهده و فهم برای موتورهای جستجو از سمت دیگر، دو روی سکه سئو است.

انواع خدمات سئو آژانس ریتم

خدمات SEO مخصوص کسب و کارهای کوچک

این خدمات برای کسب و کار های کوچک شامل مغازه ها و فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی های کوچک در نظر گرفته شده است.

خدمات سئو رقابتی

منظور از کلمات پر رقابت عبارات و کلماتی است که تعداد جست و جوی آن ها در فضای اینترنت بسیار زیاد است و سایت های رتبه بالا بازدید بسیاری در این عبارات دریافت می کنند. معمولا سایت هایی که در این عبارات رتبه اول را دارند سایت های با قدمت و قدرتمندی از نظر اعتبار هستند و همچنین به مرحله اعتماد گوگل رسیده اند

خدمات سئو سریع

در برخی مواقع کسب کار ها به دلیل وجود یک رویداد یا همایش و یا شرایط ویژه در بازارشان نیاز دارند که در سریع ترین زمان به جایگاهی مناسب در موتور های جست و جو دست یابند. در این شرایط آژانس ریتم با بسته‌ی خدمات سئو سریع در کنار شما خواهد بود.

خدمات سئو آژانس دیجیتال ریتم

درون سایت / On Page

 

  • تحقیق حرفه‌ای کلمات کلیدی کسب و کار شما

به شما کمک می‌کنیم بهترین و ایده‌ال‌ترین کلمات کلیدی کسب و کارتان را شناسایی کرده و از آنها در بدنه وب‌سایت، مسیر کسب و کار، محصولات و برنامه تولید محتوا استفاده کنید تا بهترین مشتریان شما را در گوگل پیدا کنند.

  • کانفیگ حرفه‌ای افزونه‌های سئو

نصب و کانفیگ افزونه‌های لازم روی سایت شما با توجه به کلمات کلیدی منتخب شما همراه با ارائه اورجینال افزونه ها

  • آنالیز و رفع ایرادات سئوی درون سایت

تمام مواردی که مربوط به سئوی داخلی هستند، از جمله لینک‌سازی، وضعیت هدر، فوتر و… را برای مشکلات سئو آنالیز کرده، ایرادات را برطرف کرده و برای آینده راهکارهای بهینه‌سازی را هم در اختیارتان قرار می‌دهیم.

  • طراحی ساختار سایت اصولی و آینده‌دار

تفاوتی ندارد چه فروشگاه یا سایتی دارید، ما برایتان، بهترین ساختار فروشگاه، سایت و وبلاگ را طراحی می‌کنیم تا تمام نیازهای مخاطبین را در ایده‌ال‌ترین حالت پوشش دهید و رسیدن به لینک ۱ گوگل را برای شما ساده و کم هزینه کند.

  • آماده‌سازی سایت برای شروع فعالیت

تمام موارد فنی وب‌سایت از جمله نیازمندی‌های قالب و همینطور ابزارهای شروع فعالیت‌تان را لیست کرده، منابع لازم را از شما دریافت کرده و وب‌سایت یا فروشگاه‌تان را برای شروع فعالیت آماده می‌کنیم تا بتوانید کار خودتان را استارت بزنید.

  • طراحی برنامه تولید محتوای ۳ ماهه

فرقی نمی‌کند سایت‌تان تازه باشد یا قدیمی، ما برای ۳ ماه آینده‌ای که پیش رو دارید، برنامه تولید محتوای ۳۰ موردی(ماهانه ۱۰ محتوا) طراحی می‌کنیم تا بتوانید روی آن‌ها فعالیت کرده و از محتوایی که تولید می‌کنید بهترین فیدبک را دریافت کنید

خارج از سایت / Off Page

 

  • طراحی برنامه لینک‌سازی اصولی و پرقدرت

 برایتان یک برنامه لینک‌سازی بر اساس انکرتکست‌های هدفمند کسب و کارتان طراحی می‌کنیم تا با آنها لینک‌سازی کلاه‌سفید بدون خطری داشته باشید و بدانید در آینده باید کجاها لینک سازی کنید.

  • آنالیز رقیب و ارائه برنامه فعالیت آن‌ها

ما پروفایل لینک و مسیر لینک‌سازی ۳ رقیب اصلی‌تان را استخراج کرده و شکل فعالیت آنها را آنالیز کرده تا بتوانیم از این آنالیزها هم برای پیشرفت سایت‌تان استفاده کنیم و هم در آینده برای ماندگاری بین نتایج اول مشکلی پیدا نکنید.

  • ارائه آنالیز و عیب‌یابی در سرچ کنسول

بجز ارائه یک ویدیوی ۱ ساعته از تحلیل اطلاعات در سرچ کنسول، بخش‌های مختلف آن را بررسی کرده و عیب‌های اصلی عدم کسب ترافیک و بازدید سایت و همینطور مشکلات اصلی تکنیکال را برایتان گزارش کرده و راهکارهای رفع مشکل را هم در اختیاران خواهیم گذاشت تا بتوانید درست تر فعالیت کنید.

رفتن به نوار ابزار